Provident – czy lider rynku jest faktycznie wart naszej uwagi?

Nie da się zaprzeczyć, że Provident w ostatnich latach urósł na pewnego rodzaju lidera rynku pożyczek krótkoterminowych w naszym kraju. Usługi tej firmy pożyczkowej wybrało już tysiące klientów, aczkolwiek czy faktycznie w praktyce wygląda to tak ciekawie jak na papierze?

Provident w liczbach

Firma działa na naszym rodzimym rynku już od ponad 15 lat i przez ten czas zdążyła udzielić swoim klientom prawie 4 miliony pożyczek, dla liczby niemalże 3,5 miliona Polaków, co jest liczbą doprawdy imponującą. Obecnie w Providencie pracuje 9000 doradców, którzy bez problemów dojeżdżają do klientów. Obecnie Provident jest bezsprzecznie liderem w pożyczkach, które udzielane są bez sprawdzania w BIK.

W jaki sposób można dostać pożyczkę?

Najłatwiej jest oczywiście poprzez kontakt z agentem, który jest na danym regionie. Możesz otrzymać kwotę od 300 do nawet 7000 złotych, a jeśli wszystko spłacisz, to kolejna pożyczka może wynieść nawet 10 tysięcy. Najmniejszy okres, na jaki możesz wziąć pożyczkę jest czasem 30 tygodni, do nawet 90 przy większych zobowiązaniach.

Jeśli chodzi o pożyczki przeznaczone na dowolny cel, to powinny być one spłacane w cotygodniowych ratach. Można płacić przedstawicielowi lub na rachunek bankowy Providenta.

Aby otrzymać pożyczkę musisz mieć ukończone 18 lat i być zdolnym do podejmowania czynności prawnych. Jeśli chodzi o dochód, to akceptowane jest jego każde źródło, także nie ważne czy pracujesz na umowy o dzieło, albo zlecenie.

Dla wszystkich

Jak więc widzisz, Provident jest jak najbardziej otwarty na wszystkich, jeśli będziesz potrzebował szybkiej gotówki, to zdecydowanie warto się skontaktować z przedstawicielami. Jedynie tylko zastanów się, czy na pewno będzie Ci pasowała spłata cotygodniowa.