Wonga – do kogo jest kierowana ta pożyczka?

Jest to jedna z lepszych firm pożyczkowych, dzięki której możesz zbudować sobie pozytywną historię w BIK. Pierwsza pożyczka w wysokości 750 złotych jest udzielana z kosztem zaledwie 10 zł, a więc zdecydowanie warto. Jednakże niski koszt pierwszej pożyczki to nie wszystko, zobaczymy jak prezentuje się oferta tej firmy na tle innych.

Czym jest Wonga?

Otóż ta firma jest drugą firmą pożyczkową, która przybyła do nas wprost z Wielkiej Brytanii, gdzie na tamtejszym rynku pożyczek udziela od roku 2007. Obecnie chwali się wynikami 7 milionów udzielonych pożyczek, co jest naprawdę imponującym wynikiem. W naszym kraju Wonga działa od 2013 roku i nie da się ukryć, że radzi sobie tutaj bardzo dobrze. Nawet pomimo tego, że pożyczki są oprocentowane na niemałe stawki, to i tak zawsze znajdą się chętni, tym bardziej, że banki stale nakładają na klientów coraz większe restrykcje.

Na ile i jak Wonga udziela pożyczek?

Tak naprawdę proces ten nie różni się zbytnio od innych firm, bowiem tutaj również mamy do wypełnienia wniosek na stronie, gdzie należy zawrzeć dane z dowodu osobistego, jak i również udzielić dokładnych informacji na temat źródła swoich dochodów.

W Wonga chwilówki udzielane są od 1 do nawet 60 dni, czyli dłużej niż w standardowych tego typu firmach, gdzie maksymalny czas spłaty wynosi 30 dni. Pożyczka może być zawarta nawet na tak małą kwotę jak 50 zł i najwyższą 2500 zł.

Liczne promocje

Warto zauważyć, że Wonga oferuje naprawdę bardzo ciekawe promocje, dzięki którym klienci będą w stanie dodatkowo zaoszczędzić na kosztach pożyczki . Zachęcamy do śledzenia naszej strony, bowiem tutaj będziesz się mógł dowiedzieć naprawdę sporo interesujących rzeczy na temat najnowszych obniżek czy promocji Wongi.