Pożyczka w Zaimo – opinie klientów, szczegóły oferty oraz promocje

W ostatnich latach bardzo popularne stały się tak zwane pożyczki pozabankowe oraz szybkie pożyczki. Osoby zdecydowane na skorzystanie z takiej oferty mają do wyboru wiele propozycji. Na szczególną uwagę zasługuje na przykład Zaimo.

Zaimo to spółka, której właścicielem jest międzynarodowa firma technologiczna Kreditech. Oferta skierowana jest do osób, które potrzebują trochę większej kwoty niż w przypadku większości chwilówek. Zaimo oferuje bowiem pożyczki w wysokości nawet 10 000 złotych. Czas spłaty także jest trochę dłuższy niż w innych firmach. Spłatę można bowiem rozłożyć nawet na 24 raty. Osoba zainteresowana zaciągnięciem pożyczki musi mieć ukończonych 18 lat, a także posiadać dostęp do Internetu, rachunek i telefon.

Zaimo opinie klientów o firmie udzielającej pożyczek pozabankowych:

Dotychczasowi klienci wyrażają się na temat Zaimo w ten sposób: „Od dawna poszukiwałem oferty, która będzie dostosowana do moich potrzeb. W przypadku większości chwilówek nie odpowiadał mi czas spłaty i małe kwoty pożyczki. W Zaimo mam możliwość uzyskania większej stawki, a także spłacania jej na dogodnych dla mnie warunkach. Opłaty są niskie, a kontakt z obsługą bezproblemowy”. Opinia drugiej osoby: „Jeszcze do niedawna nie korzystałam z żadnych chwilówek. Niestety, nieprzewidziane wydatki zmusiły mnie do zainteresowania się takimi ofertami. Jestem bardzo zadowolona z Zaimo, którą wybrałam za radą koleżanki. Uniknęłam wielu problemów, na które narzekają klienci innych firm.” Opinia trzeciego klienta: „Przekonałem się o tym, że różne okoliczności zmuszają do skorzystania z chwilówek. Miałem duże szczęście, że będąc w takiej sytuacji trafiłem na ofertę firmy Zaimo. Tutaj nie ma mowy o żadnych ukrytych kosztach i innych niespodziankach. Wszystko jest jasne od początku do końca. Pieniądze szybko trafiają na konto.”

Zaciągnięcie pożyczki w Zaimo jest bardzo proste. Najpierw należy wejść na stronę internetową i założyć swoje konto. Później można przejść do składania wniosku pożyczkowego. W tym celu należy przy pomocy suwaków wskazać pożądaną kwotę oraz dogodny czas spłaty. Na uzyskany numer konta trzeba dokonać opłaty weryfikacyjnej, dokonując przelewu w wysokości 1 grosza ze swojego rachunku. Następnie trzeba trochę poczekać na rozpatrzenie wniosku. W godzinach pracy biura decyzja podejmowana jest bardzo szybko. Klient musi jeszcze zaakceptować otrzymaną umowę. Kiedy to uczyni, pieniądze przelewane są na rachunek, z którego dokonano opłaty weryfikacyjnej. Czas ich otrzymania uzależniony jest od banku, w którym klient posiada konto. Warto zauważyć, że osoby logujące się za pośrednictwem serwisu Facebook mają możliwość skorzystania z jednorazowego rabatu.

Podsumowując można stwierdzić, że Zaimo to sprawdzona firma, której wiarygodność i uczciwość zostały potwierdzone przez sporą liczbę klientów. Jest to zatem propozycja, jaką warto wziąć pod uwagę, jeżeli potrzebuje się szybkiej pożyczki.