Ofin – czy to jest to czego szukasz?

Ofin jest pewnego rodzaju pośrednikiem Ferratum Bank, do którego należy również Ekspres Kasa. Obie te firmy zajmują się udzielaniem pożyczek krótkoterminowych na dość atrakcyjnych warunkach. Jednakże, czy rzeczywiście jest tak kolorowo jak to wygląda w reklamach?

Pożyczki w Ofin

Firma Ofin pojawiła się na naszym rynku oficjalnie w 2012 roku i od tamtej pory stale poszerza gron swoich klientów, którzy pilnie potrzebują gotówki. Pożyczkę można wziąć już na kwotę nawet 100 złotych do maksymalnie 2000, na okres 15, 30 lub 60 dni. Warto wiedzieć, że w Ofin pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa i jej wysokość może wynosić nawet do 1500 zł. Terminowe spłacanie daje Ci status stałego klienta, który może liczyć na kolejne pożyczki, tyle że w wyższych kwotach i niekiedy nawet na znacznie lepszych warunkach.

Jeśli miałbyś problemy z oddaniem pożyczki w danym terminie, to wtedy możesz zdecydować się na przedłużenie jej spłaty. Możesz to zrobić trzykrotnie za zaciągnięciem pierwszej pożyczki, potem już przy kolejnych zobowiązaniach tylko jeden raz na dokładnie taki sam okres na który została zaciągnięta.

Wnioskowanie online

Proces składania wniosków wygląda standardowo, czyli masz specjalny formularz na stronie pożyczkowej, który wypełniasz i czekasz na decyzję. Konieczne będzie w tym wypadku przesłanie przelewu weryfikacyjnego z Twojego rachunku bankowego, aby pożyczkodawca mógł potwierdzić dane, które zapisałeś w złożonym wniosku. Warto wiedzieć, że o pożyczkę może ubiegać się tylko taka osoba, która skończyła 21 lat i nie przekroczyła jeszcze wieku 75. Nie można również posiadać żadnych wpisów w KRD.

Godna polecenia?

Jak najbardziej tak, bowiem jest tutaj naprawdę niezła przyznawalność pożyczek i na to na pewno trzeba zwrócić uwagę. Niestety może razić w oczy fakt, że Ofin jest jedynie pewnego rodzaju pośrednikiem większej firmy pożyczkowej.