HapiPożyczka czy kredyt gotówkowy?

Jeżeli mówimy o pożyczkach w parabankach, na pewno na uwagę zasługuje tutaj fakt, że większość z firm, które użyczają takich pożyczek, w swojej ofercie nie ma możliwości pożyczania wysokich kwot. Najczęściej takie pożyczki opiewają maksymalnie na sumę dwóch lub trzech tysięcy złotych. Wydaje się to jak najbardziej normalne, bo istotnym faktem jest to, że nie ma możliwości, aby pożyczki te spłacić później niż po trzydziestu lub sześćdziesięciu dniach. Oczywiście nie mówimy tutaj o wszystkich parabankach, ale o zdecydowanej większości. Jednakże warto z drugiej strony zaznaczyć, że rynek ten diametralnie się zmienia i niektóre firmy reagują na potrzeby klientów, a co za tym idzie swoje pożyczki upodabniają do tych, jakie klient znajdzie w bankach. Doskonałym przykładem takiej firmy jest spółka HapiPożyczki.

Pożyczki do 7500 zł

Największą zaletą kredytów w firmie HapiPożyczki jest możliwość pobierania naprawdę wysokich kwot. I uwaga pobrać tu możemy nawet do 7500 zł. Trzeba w związku z tym podkreślić, że w mało której firmie możemy spotkać się z tak wielkimi kwotami. Ogólnie możemy stwierdzić, że na stronę HapiPożyczki zaglądać powinni tylko ci, których interesują większe pieniądze, gdyż nawet najniższy kredyt opiewa tutaj na kwotę 1,5 tysiąca złotych.

Splata w ciągu dwóch lat

W związku z tym, że firma pożycza tak wysokie kwoty, rzecz jasna nie możemy spotkać się tu z terminem spłaty pożyczki sprowadzającym się do miesiąca lub dwóch. Ten owszem zawiera się w dwóch, lecz nie miesiącach, a latach. Owszem to nie pomyłka. W HapiPożyczki zaciągnięty kredyt możemy rozłożyć na 24 miesiące, co oczywiście wiąże się ze stosunkowo wysokimi odsetkami, ale ułatwia nam spłatę zobowiązania. Najkrótszy okres spłaty to natomiast 3 miesiące.

Bezpieczeństwo

Przy tak wysokich kwotach rzecz jasna wielką wagę należy przywiązywać do bezpieczeństwa przesyłanych pieniędzy, jak i danych, które klient tutaj podaje. W tym przypadku postawiono na naprawdę wysoki stopień bezpieczeństwa. I tak już przy składaniu wniosku musimy przejść przez trzy stopnie weryfikacji. Po pierwsze jest to adres e-mail, po drugie numer telefonu komórkowego, a po trzecie potwierdzenie numeru konta bankowego. To ostatnie wiąże się z przelaniem na konto pożyczkodawcy symbolicznej złotówki, która w tej firmie jest błyskawicznie zwracana, czego nie możemy powiedzieć o innych parabankach. Oczywiście sam wniosek składa się tutaj za pośrednictwem sieci, a więc złożymy go, nie opuszczając własnego mieszkania. Oszczędzamy więc na czasie, bo także pieniądze na nasz rachunek bankowy wędrują krótką chwilę.